Basen rekreacyjny

Zabawa dla każdego!

Królestwo wodnej rozrywki

Ciesz się atrakcjami wodnymi, pływając z prądem dzikiej rzeki i rywalizuj na czterech torach pływackich. Od ekscytujących zjazdów po spokojne pływanie, nasz basen oferuje niezapomniane przygody dla wszystkich. Woda w basenie rekreacyjnym podgrzewana jest za pomocą odnawialnych żródeł energii do temperatury 28°C.

Nasz basen rekreacyjny czeka na Ciebie!

1

Odpoczywaj

Basen rekreacyjny

Zanurz się w naszym basenie o głębokości 120 cm, o wymiarach 44 x 21 m, i odkryj niekończącą się rozrywkę. Niezależnie od wieku i umiejętności pływania, nasz basen jest miejscem, gdzie każdy może cieszyć się wodnymi przyjemnościami i radością. Przyjdź do nas i doświadcz niepowtarzalnego wypoczynku w naszym urokliwym basenie. Dodatkowo basen wyposażony jest w dysze wodnego masażu karku, masaż podwodny powietrzny, kurtynę wodną, leżankę powietrzną, dziką rzekę i  siatkę do wspinaczki „piramida”.

Daj się ponieść

Dzika rzeka

2

Zanurz się w rwącym nurcie dzikiej rzeki! Zintegrowana z basenem rekreacyjnym atrakcja o średnicy 10 m, głębokości 130 cm z wysepką centralną jest idealnym urozmaiceniem dla osób wypoczywających w basenie.

Dla aktywnych

Tory pływackie

3

Nasze cztery tory pływackie to idealne miejsce dla pasjonatów pływania. Odkryj możliwości swojego stylu na naszych torach o długości 10 m. Woda o głębokości 130-170 cm zapewnia doskonałe warunki do treningu i doskonalenia techniki. Bez względu na poziom umiejętności, nasze tory pływackie zapewnią Ci wyjątkowe doświadczenie i przyjemność płynącą w rytm fal.