Zjeżdżalnie wodne

Razem w dół!

Wodna zabawa dla małych i dużych

Wodne Ogrody w Wejherowie to miejsce pełne wodnej zabawy i radości dla całej rodziny. Nasze trzy wspaniałe zjeżdżalnie wodne są gotowe na przyjęcie odważnych poszukiwaczy przygód! Woda w basenie zjeżdżalni podgrzewana jest za pomocą odnawialnych żródeł energii do temperatury 28°C.

Wybierz swoją ulubioną

Wodne Ogrody
1

Rynna otwarta

2

Rura zamknięta

3

Rynna pontonowa

1

Zjeżdżalnia 1

Rynna otwarta

Pierwsza zjeżdżalnia, o długości 24 metrów, to rynna otwarta, gdzie możesz poczuć wiatr we włosach i przeżyć niesamowitą jazdę. Rozkoszuj się widokiem, gdy zjedziesz z wysokości 5 metrów i zatopisz się w chłodzących falach.

Zjeżdżalnia 2

Rura zamknięta

2

Druga zjeżdżalnia, o długości 80 metrów, to zamknięta rura, która dodatkowo intensyfikuje emocje. Zaczynasz z wysokości 10 metrów i pędzisz przez kręte zakręty, czując przyspieszenie i dreszczyk adrenaliny. To przeżycie, które na pewno zapadnie Ci w pamięć!

Zjeżdżalnia 3

Rynna pontonowa

3

Nasza trzecia zjeżdżalnia to rynna pontonowa, o imponującej długości 102 metrów. Ta wyjątkowa konstrukcja daje Ci możliwość płynięcia w komfortowym pontonie. Wysokość punktu startowego wynosi 12 metrów, co daje wspaniały widok na cały park. Ciesz się pełnym luzu zjazdem, delektując się długą trasą i przyjemnymi wodnymi wibracjami.